AKTUÁLNĚ

25.10.2021 - 27.10.2021 MUDr. Novotná dovolená.
V ordinaci je přítomen zastupující lékař 7:30 -12 hod. 
29.10.2021 provoz ordinace dle běžných ordinačních hodin.
Na vyšetření s nemocným dítětem je potřeba se předem objednat telefonicky -výhradně na telefonním čísle 495 593 916, nejlépe ráno od 6:30 - 7:30 hod.
Děkujeme za pochopení.

----------------------------------------------------------------------------------------
Aktuální informace o infekci koronavirem jsou dostupné na stránkách Krajské hygienické stanice Hradec Králové:  www.khshk.cz
-----------------------------------------------------------------------------------------

Informace o provozu ordinace od 1. 3. 2021:

Vážení rodiče, milí pacienti,

v souvislosti s nepříznivou epidemiologickou situací Vám přinášíme informace o chodu ordinace a zároveň si Vás dovolujeme požádat o spolupráci.

1. Ordinace zůstává otevřená, ordinujeme dle běžné ordinační doby. O případných změnách ordinačních hodin Vás informujeme prostřednictvím webu ordinace.

Domluvené termíny vyšetření či očkování dětí zůstávají v platnosti.

2. Žádáme všechny příchozí o dodržování ochrany dýchacích cest - dospělí a dospívající od 15-ti let použití respirátoru, děti od 2 let chirurgické roušky. Je potřeba mít zakrytá ústa i nos a ponechat sobě a dítěti tuto ochranu po dobu pobytu v ordinaci – včetně čekárny.

Zároveň prosíme o dezinfekci rukou při vstupu do čekáren i při odchodu – dezinfekční roztoky jsou v popsaných dávkovačích nad umyvadly.

3. Prosíme o předchozí objednání k vyšetření – telefonicky – nejlépe ráno 7:00 - 7:30 hod.- na telefonním čísle 495 593 916. Snažíme se plánovat časy vyšetření všech pacientů, k zamezení kontaktů na minimum.

Samozřejmě vyšetřujeme i děti Covid pozitivní či v riziku onemocnění Covid (v karanténě).

4.Při konzulataci problémů , které nejsou urgentní prosíme využijte komunikaci e-mailem či prostřednictvím sms na telefonní čislo 724 206 242 . V průběhu dne se ozveme .

5. Zároveň prosíme - v době dopoledních ordinačních hodin volejte pouze na pevnou linku ordinace – 495593916.

6. Pokud mělo Vaše dítě rizikový kontakt a je třeba vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 metodou PCR, kontaktujte nás, prosím, telefonicky. Odešleme žádanku k tomuto vyšetření. Vyšetřují se pacienti všech věkových kategorií, včetně batolat a kojenců. Děti nemusí mít příznaky onemocnění , nicméně mohou být infekční a přenášet onemocnění . V odstupu od onemocnění Covid – 19 mohou u dětí nastat závažné komplikace a proto je důležitá znalost o případné pozitivitě na nový typ koronaviru.

7. K zajištění minimalizace kontaktů stále žádáme, aby s dítětem přicházel na vyšetření pouze jeden dospělý doprovod.
 

Děkujeme za pochopení a spolupráci.
Opatrujete se !
Kateřina Novotná a Jana Mrázová